Dětské fotoalbum pro miminka – jak to vzniklo

Dětské fotoalbum pro miminka je obtížné sehnat. Mluvím z vlastní zkušenosti. Za pár dní se nám má narodit dcera, a já jsem dlouho hledal vhodné dětské fotoalbum, kam bych mohl zaznamenávat všechny důležité okamžiky. Měl jsem problém najít to, co by mi vyhovovalo.

Ano, dětských fotoalb je nespočet, ovšem jde převážně o klasické fotoalbum na růžky, případně s fólii na vkládání fotek. Zkrátka obyčejné dětské fotoalbum, které si liší jen tím, že na obrázku je miminko. Pokud vám to stačí, výběr je ohromný, stačí si jen vybrat obrázek.

Dětské fotoalbum pro miminka dělané s láskou

dětské fotoalbumJá chtěl ovšem více. Chtěl jsem fotoalbum pro miminka do kterého si zaznamenám vše důležité od fotek ultrazvuků, přes maminčino bříško, až po nejdůležitější okamžiky prvních měsíců života.

Chtěl jsem dětské fotoalbum, kam si budu moci psát poznámky k důležitým událostem. Fotoalbum, kam si otisknu ručičky, nožičky a třeba i pramínek vlasů. Zkrátka něco originálního, nezapomenutelného, jak pro rodiče, tak pro naší dceru až bude větší.

Protože jsem opravdu nic, co by pro mou princeznu bylo vhodné a nám se líbilo nenašel, rozhodl jsem se toto dětské fotoalbum sám vytvořit. A když už jasem si s tím tu práci dal, přišlo mi fajn, se o něj podělit i s ostatními tatínky a maminkami, kteří si chtějí krásné vzpomínky na první měsíce života jejich milovaného děťátka uchovat také.

No a tak vzniklo naše vzpomínkové fotoalbum Čekáme sice holčičku, ale nesmím samozřejmě zapomenout ani na kluky. Proto jsem udělal také verzi pro chlapečky

Protože nápadů na podobná fotoalba máme dost, budeme postupně naší nabídku rozšiřovat, ale o tom až příště.

Věříme, že se vám naše vzpomínková fotoalba budou líbit, a připomenou vám důležité chvíle vaší rodiny.

 

 

 
Označeno ,

1 komentář: „Dětské fotoalbum pro miminka – jak to vzniklo

  1. První dvě fotoalba dorazila dnes a jsem velice spokojená už se těším na další.Pak objednám ještě jeden set jelikož mám dvě děti.Jsem moc ráda že něco takového někdo vymyslel 😉 děkuji

     

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *