Dětské fotoalbum pro miminka – jak vybrat

dětské fotoalbumDětské fotoalbum pro miminka řeší snad každý novopečený tatínek a maminka. Jak ale fotoalbum pro miminka vybrat? Co je pro vás důležité, a co je zbytečné? Na trhu je tisíce dětských fotoalb, nicméně pokud se podíváte dobře, prodávají se převážně fotoalba, která jsou úplně obyčejná, jen mají na obalu děti, dětské obrázky, nebo podobně. Uvnitř se ale skrývá naprosto obyčejné nudné fotoalbum, tedy spíš igelitová smršť na zasunování fotografií dětí. Chcete něco takového?

Jak vybrat dětské fotoalbum pro miminka?

Ujasněte si, co vlastně chcete, a jaké jsou vaše představy. Pokud chcete obyčejné album, kam si prostě budete jen přidávat fotky, máte tisíce možností, stačí hledat, ale upřímně, je to trochu nuda. Samozřejmě ale záleží na vás. Mě to prostě nestačilo, a pro svou princeznu jsem chtěl něco víc.

Chcete fotoalbum pro miminka, které vám dovolí mnohem více? Co takhle dětské fotoalbum, které si tvoříte sami, společně s příběhem. Fotoalbum, které vám i vaší ratolesti zanechá krásné vzpomínky na všechny důležité události, které se udály v prvních letech života.

Album, kde budete mít zachované ultrazvuky, otisky ručiček a nožiček, nalepené vlásky, zaznamenané všechny důležité informace o dítěti, jak rostlo, kolik vážilo, jak prožilo první oslavy, první krůčky, první slova a podobně.

Dětské fotoalbum, které bude jednou vašemu dítěti vyprávět jeho první roky. K fotkám můžete připsat příběhy, zaznamenáte oslavy narozenin, tábory, rodinné oslavy, prostě vše, co je důležité.

Právě takové album jsem hledal i pro svou dceru Vanesku. A překvapilo mě, že jsem nic moc nenašel. A proto vzniklo Vzpomínkové fotoalbum, které vám toto všechno nabízí. Stačí si vybrat věk a pohlaví, protože naše alba jsou rozdělena na věkové kategorie od narození, až do 15 let. A samozřejmě si můžete vybrat verzi pro kluky i holky.

Věřím, že se vám budou líbit. 😉

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *